PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32349}

Kaena - Zagłada światów

Kaena: La prophétie
6,6 2 114
ocen
6,6 10 1 2114
Kaena Zagłada światów
powrót do forum filmu Kaena - Zagłada światów

Produkcja może i najdroższa ale fabuła z lekka nudnawa. Film mnie zmęczył.

pw2709

Za taki temat jestem skłonny zabić!!! Jak tak słabą animację nijakich postaci, można porównać do głębokich, pięknych i "żywych" ze świata Final Fantasy?!!! Jezu trzymaj mnie, bo nie wyrobię!!!

pw2709

Nie zgadzam się z powyższymi wpisami, przynajmniej częściowo.
Po pierwsze: rozumiem, że "postacie- rodem z Final Fantasy" to obelga (lub chociaż oskarżenie o zgapianie z istniejącej już, średniej produkcji). Coż, obelga ta jest więc głupia, irytująca i żałosna. Widzę, że ktoś tu nie lubi FF. Wszystko w porządku, nie każdy jest mną i nie każdy musi to kochać, ale jeśli chodzi o animacje, to Final Fantasy należy do rodziny królewskiej.
Po drugie: "Kaena" może do kogoś nie przemawiać i kogoś nie interesować, są w końcu różne gusta, ale z pewnością nie można jej nazwać słabą, a postaci nijakimi. Widziałam sporo wpisów najeżdżających na "Kaenę". Dziwią mnie.
Kiedy obejrzałam "Kaenę" po raz pierwszy, byłam pod wielkim wrażeniem. Kiedy obejrzałam "Kaenę" po raz drugi- także. I za każdym następnym razem. W tym filmie coś mnie poruszyło, dostrzegłam głębię i przekaz. Wielu widzów, jak zauważyłam, nie dostrzegło go, więc twierdzi, że brak tu przekazu i brak głębi. Dziwi mnie to.

ocenił(a) film na 7
Tink_2

FF to osobny temat i nie mieszajmy do qrwy jasnej FF z tym filmem.
Kaena przedewszystkim zaskoczyła mnie pomysłem! Ten świat. Miejsce akcji. Bardzo mi sie podobał ten film. Nie jest jakoś genialnie zrobiony i nie tryska geniuszem na wszystkie możliwe strony, ale ma pomysł!

(FF to inna liga. Pare klas wyżej, więc bardzo proszę qrwa mać)

ocenił(a) film na 7
Indrid_Cold_84

Mnie też zaciekawił pomysł z tym drzewem. taka inna opcja mitu o Atlasie:P Film moze nie tak świetny jak FF no, ale za samą postac Marudera należą się pochwały:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones