PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123311}

Asterix i wikingowie

Astérix et les Vikings
7,0 31 425
ocen
7,0 10 1 31425
5,8 5
ocen krytyków
Asterix i wikingowie
powrót do forum filmu Asterix i wikingowie

Myślałam, że kolejna część o Asterixie będzie tak jak poprzednio obracać całą akcją wokół niego, a tym czasem odniosłam wrażenie, że głównym bohaterem staje sie Trendix a Asterix i Obelix są tylko ozdobą całego filmu...

ocenił(a) film na 4
galery4

Dokładnie, Asterix i Obelix zeszli w tym filmie na drugi plan, zaś cała akcja kręciła się wokół Trendix'a, który tak na marginesie był strasznie irytującym bohaterem i spieprzył film.

Szymonyeti

Zgadzam się. Poprzednie filmy były tak zabawne, że śmiałam się co minutę. Niesamowite poczucie humoru twórców :D. A tutaj ot taka przygodówka. Ściślej mówiąc, poprawiła się grafika, ale i tak film ani trochę nie umywa się do tych starych części.

Szymonyeti

Odmiana może być. To mi nawet tak nie przeszkadzało jak dubbing. Nie rozumiem idei zbierania nowej obsady, skoro cała stara jeszcze wtedy żyła (mam na myśli dwójkowy dubbing filmów animowanych, bo to, co zaprezentowali, to dub z filmów live-action).

Jednym słowem - polski kicz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones